першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Політична драма в Донецьку

07-08-2008 13:06 Донеччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1218103586.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

На прес-конференції буде презентовано першу хвилю регіональних акцій в межах загальноукраїнської молодіжної протестної кампанії «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ». Учасник прес-конференції: Голова Донецького осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Демократичний Альянс» Семехін Євген.

Адреса: м. Донецьк, вул. М.Ульянової, 53 А (зупинка «вул. М.Ульянової» 8 маршруту тролейбуса)

Довідково:

Загальноукраїнська молодіжна протестна кампанія «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ» була оголошена в травні 2008 року в Донецьку та в більшості регіонів України. В центрі уваги кампанії – неспроможність українських політиків забезпечити гармонійний та безкризовий розвиток нашої держави.

В межах «ТЕАТРУ ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ» впродовж червня-грудня 2008 року Демократичний Альянс запланував провести 50 театралізованих вистав на площах великих міст України. 06 червня біля стін Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту у межах протестної кампанії відбулася перша театралізована акція Демократичного Альянсу - «ЩЕПЛЕННЯ ВІД КОРУПЦІЇ».

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/589/

07-08-2008 13:06 Донеччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1218103586.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua