першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Україна без війни

11-08-2008 01:51 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1218408697.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Розуміючи те, що в даній ситуації гинуть наші співвітчизники ми виступаємо проти будь-якої участі українських громадян у будь-яких військових та «миротворчих» операціях за межами своєї країни, адже завдяки «мирним операціям» спільно з ЄС, ООН, NATO рахунок загиблих українців уже йде на сотні.

Питання набуло вагомої актуальності в зв’язку з подіями у Грузії, куди бездарна українська влада обдумує відрядити «миротворчий» контингент, що рівноцінно підписання українським військовим смертного вироку, адже в зоні конфлікту вже загинули тисячі людей. Намір щодо будь-якої фанатичної «миротворчої допомоги» будь-якій із сторін загрожують перевести Україну в стан війни, а це є недопустимо. Український народ вимагає від влади України утриматись від будь-яких дій, заяв або рішень стосовно військових конфліктів у інших державах, що суперечать українській конституції та позаблоковому військовому статусу України.

Не зважаючи на дружнє ставлення української еліти до грузинського народу ми вимагаємо від влади не спекулювати цим питанням, адже навіть така дружба не може бути причиною загибелі українських громадян. Ми впевнені, що вирішення військових конфліктів за територією нашої держави може відбуватись без втручання українського народу.

Цим протестом ми не виправдовуємо жодну з конфліктуючих сторін, адже основною нашою вимогою є утримання України як держави від будь-яких бойових або «миротворчих» дій. Це чітка позиція проти будь-якої участі українських громадян у будь-яких військових операціях, в тому числі «миротворчих місій» в інших державах!

11-08-2008 01:51 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1218408697.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua