першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Ющенко, Тимошенко, Янукович: недотркані "ікони"?

11-08-2008 22:23 Запоріжжя // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1218482603.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В силу свого роду занять (я політтехнолог) мені доводиться читати новини. Ці потоки різної лабуди рідко дивують або шокують (в нашій державі можливе все), проте інколи забавляють.
От з цікавістю нещодавно прочитав повідомлення про один із тирів в Бердянську. Розважальний процес на стрільбищі був організований таким чином, що кожен охочий представник народу міг пофарбувати пейнтбольними кульками у різні кольори карикатурні зображення своїх «слуг» з числа влади або ж опозиції, дивлячись хто більше набрид і дістав.
Втім тир проіснував недовго. Органи прокуратури зреагували миттєво і доручили СБУ та МВС припинити «народне знущання» над своїми шефами з владного олімпу. Тепер на підприємця, що організував для народних мас таку оригінальну психологічну розрядку скоріш за все очікує кримінальна справа. Воно й зрозуміло, знущання в нашій державі дозволяється лише в одному напрямку, а реверс – це злочин.
Близько року я не був у Запорізькій області. Напевно в цій частині Тавриди вже немає наркопритонів, борделів, каналів незаконної міграції, а також рейдерських атак, хабарництва, дерибану сотень гектарів землі біля моря, корупції держслужбовців і багато чого іншого. Тож можна й попресувати різноманітних креативщиків, всі проблеми ж вирішені і часу вистачає. Цікавий орган ця прокуратура і справи її величні та цікаві. Воістину дивовижна принциповість у вибірковості діянь!
Чого нам тепер очікувати? Скоріше за все спецмашин, що їздитимуть вулицями наших міст і скануватимуть вібрацію наших віконних шибок на предмет політичних анекдотів. Адже немає нічого страшнішого для безпеки держави, ніж приниження громадянами честі й гідності Ющенка, Тимошенко та Януковича шляхом висміювання. Тепер можна і не сподіватися, що в рідному теле-ефірі з’явиться, щось схоже на «Куклы», адже авторам негайно пришиють тероризм чи зраду Батьківщини.
Випадок з політичним тиром чітко продемонстрував - наша так звана «еліта» (будь-то влада чи опозиція) боїться свого народу. Точніше, вона боїться чітко артикульованого ставлення до себе улюблених з боку своїх громадян.
Втім, на мою думку, прокуратори, закриваючи такі тири й переслідуючи їх власників, все ж помиляються. Адже хтось, не вистрілявши свою лють в карикатури, можливо захоче подивитися в приціл на їх прототипи.

Голова дискусійного клубу «Відкрите коло» Микола Єременко

11-08-2008 22:23 Запоріжжя // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1218482603.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua