першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Збройні сили США планують доставити до Грузії гуманітарку

12-08-2008 10:52 США // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1218527572.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Збройні сили США планують доставити до Грузії гуманітарну допомогу, повідомила в понеділок телекомпанія CNN. Інших подробиць, термінів і характеру гуманітарної допомоги, яку доставлятимуть військові, телекомпанія не повідомила.

Водночас заступник офіційного представника держдепартаменту США Роберт Вуд повідомив журналістам у Вашингтоні, що США підготували на своїх об`єктах в Німеччині медикаменти, намети, ковдри й інші гуманітарні поставки для Грузії і ведуть консультації з ООН про те, як їх доставити до Грузії.

Прес-служба USAID повідомила у понеділок, що вже надала Грузії перші 250 тисяч доларів, які забезпечать постачання предметів першої необхідності для 10 тисяч потерпілих.

"Ми уважно відстежуємо ситуацію і готові надати додаткову гуманітарну допомогу, щоб допомогти народові Грузії", - йдеться в поширеній у Вашингтоні заяві глави агентства Генрієтти Фор.

Готуючись до розширення допомоги для Грузії, Агентство вже збільшило у Вашингтоні штат свого управління, яке відповідає за регіон Грузії.
(c) УНІАН

12-08-2008 10:52 США // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1218527572.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua