першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Вистава "Ревізор" Театру політичної драми пройшла у Дніпропетров

13-08-2008 02:14 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1218582878.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Учасники акції звернули увагу громадян на проблему безвідповідальності українських політиків у питаннях підготовки країни до Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.
Обіцянки влади та розповіді про належний стан підготовки молодь прирівняла до локшини та у своїй виставі запропонувала високопосадовцям припинити ганьбити країну та зажадала від них конкретних кроків і негайного початку ретельної підготовки до події загальноєвропейського масштабу.
Акція проходила у межах першої хвилі регіональних вистав «Патос-Політікус або патології українського істеблішменту» загальноукраїнської молодіжної протестної кампанії «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ».

Довідково:
Загальноукраїнська молодіжна протестна кампанія «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ» була оголошена в травні 2008 року в Києві та в більшості регіонів України.
В центрі уваги кампанії – неспроможність українських політиків забезпечити гармонійний та безкризовий розвиток нашої держави.
В межах «ТЕАТРУ ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ» впродовж червня-грудня 2008 року Демократичний Альянс запланував провести 50 театралізованих вистав на площах великих міст України.

Хронологія:
28 травня.
Демократичний Альянс в Києві та в більшості регіонів України оголошує молодіжну протестну кампанію «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ».
06 червня.
Біля стін Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту у межах кампанії відбулася перша театралізована акція Демократичного Альянсу - «ЩЕПЛЕННЯ ВІД КОРУПЦІЇ».
05 серпня.
Демократичний Альянс у межах кампанії оголосив першу хвилю регіональних акцій «Патос-Політікус або патології українського істеблішменту», яка передбачає впродовж серпня місяця проведення 10 вистав в регіонах та в місті Києві, що присвячуватимуться безвідповідальності політиків.
7 серпня.
Демократичний Альянс провів театралізовану виставу «Земельний базар» в Луганську.
11 серпня.
Демократичний Альянс провів три театралізовані вистави: «ЕКОстрофа.dn.ua» в Донецьку, «Ревізор» в Дніпропетровську, «Патос-Політікус» чи «Які насправді українські політики» в Одесі.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/596/

13-08-2008 02:14 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1218582878.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua