першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ДемАльянс провів фестиваль «Green City Sport Fest «Стоп СНІД» в

13-08-2008 02:15 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1218582929.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Мета проекту «Стоп СНІД» – привернути увагу всіх верств населення, і в першу чергу – молоді, до відчуття відповідальності не тільки за своє здоров`я, а й за здоров`я нації.
Фестиваль стартував на території міського пляжу м.Зеленодольськ. Були проведені спортивні змагання з пляжного волейболу, футболу, баскетболу та пейнтболу. Відбувся конкурс графіті. Концертно-розважальну програму та багато запальних конкурсів для публіки проводили MC Olechka, MC Nike та MC Victor. Також учасники «Битви DJ» - DJ Chuka, DJ Fresh, DJ Joker, DJ Rumian, DJ Jindor та DJ Litoff розважали зеленодольців без зупинки. Були запрошені місцеві гурти: «ВИА Свет» та «Свободное Падение». Гумору додала команда КВК «На своей волне».
Заключний етап – нагородження переможців – відбувся 9 серпня о 20.00 на головній сцені фестивалю, всі учасники отримали заохочувальні призи та похвальні грамоти.
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/597/

13-08-2008 02:15 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1218582929.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua