першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Житомирські студенти в ролі тетралів-пародійників

13-08-2008 02:17 Житомирщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1218583034.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Молодь пародіювала поведінку та вчинки політиків України. Головними героями були Янакевич, Тимоченко, Юченко. Зрозуміло чиї це прототипи. Актори-політики грали в карти на гроші, ділили на шматочки карту України, відривали «печінку», … Виглядало ніби гра, але в кожному жарті є своя правда. Вистава починалася із показу буденного дня на роботі у ВРУ політиків, і продовжилася у сні просої людини та поневіряннях її «душі». Текстівкою акції були слова Шевченка, які студенти вдало вписали у сценарій, що підкреслило незмінність України за сторіччя. Акторами та сценаристами, режисерами та звукооператорами акції-вистави була активна та небайдужа до проблем сьогодення молодь.
Вулична вистава присвячувалася потребі пробудження громадської свідомості простого народу, розумінню важливості захисту своїх прав та свобод, права на гідне життя у своїй країні. В центрі уваги всієї кампанії – неспроможність українських політиків забезпечити гармонійний та безкризовий розвиток нашої держави. Молодь закликала людей «прокинутися» від довгого хворобливого сну і зазирнути прямо у вічі політикам, які неспроможні виконати ані свої обіцянки, ані виправдати довіру народу.
Акція проходила у межах першої хвилі регіональних вистав «Патос-Політікус або патології українського істеблішменту» - загальноукраїнської молодіжної протестної кампанії «Театр політичної драми».
Завтра делегація з активістів Житомирського обласного осередку «ДемАльянс» відправиться до Києва. У столиці молодь із десяти регіонів України проведе також театралізовану акцію «Підмочена репутація» біля стін Кабінету Міністрів України.
До грудня-2008 Демократичний Альянс у Житомирі проведе ще близько чотирьох акцій в рамках протестної кампанії «Театр політичної драми».

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/599/

13-08-2008 02:17 Житомирщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1218583034.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua