першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Ми - за обізнаність молодих українців із всесвітньою історією!

13-08-2008 18:41 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1218642105.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Нагадаємо, що у 2008 році випускники шкіл проходили тестування з цього предмету, отримували державні сертифікати. У ВНЗ мав відбуватися конкурсний відбір вступників з всесвітньої історії на визначений перелік спеціальностей.

Проте, наприклад, для вступу на популярну спеціальність «Міжнародні відносини» наявність сертифікату з всесвітньої історії не була визначена обов’язковою.

Більш того, умови прийому до вищих навчальних закладів України на 2008 – 2009 взагалі виключають всесвітню історію з переліку предметів для тестування!

Ліга «ДИПКОРПУС» висловлює переконання, що вивчення всесвітньої історії є одним з ключових факторів виховання сучасної конкурентоспроможної, пристосованої до реалій глобалізованого світу молодої людини з широким кругозором. Особливо це актуально для України з огляду на багатонаціональний склад населення, геополітичне положення, активні міжнародні зв’язки.

Більш того, для самого абітурієнта-міжнародника саме підготовка до тестувань зі всесвітньої історії дозволяє відчути суть майбутнього фаху, визначитися, чи відповідає цей напрямок світогляду, інтересам.

З огляду на зазначене, Ліга передала до Робочої групи Міносвіти пропозиції щодо поновлення тестувань із всесвітньої історії та включення її до програми фахових вступних випробувань к ВНЗ на спеціальність «Міжнародні відносини».

Ми закликаємо усіх, хто поділяє наші переконання долучатися та спрямувати до Міносвіти звернення на підтримку оцінювання із всесвітньої історії.

Автор: Інформаційний департамент Ліги “ДИПКОРПУС”(dipcorpus-mdgu@ukr.net)
Джерело: Ліга політологів-міжнародників “ДИПКОРПУС” (www.dipcorpus.at.ua)

leading_2329_bg.jpg

13-08-2008 18:41 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1218642105.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua