першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Молодь для молоді

14-08-2008 08:47 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1218692843.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Молодшоюнацький табір СУМ в Україні „Крилаті” відбувається на Київщині, а його учасниками є близько 50 дітей, з числа багатодітних родин, малозабезпечених сімей та взяті на виховання у прийомні сім’ї.

Як розповів голова Крайової Управи СУМ в Україні Святослав Липовецький, учасники табору, який триває з 4 по 17 серпня не території с.Трушки Білоцерківського району Київської області, отримали унікальну нагоду відчути дух сумівського вишколу, відпочити, набути навиків провідництва та життя в спільноті, що для них є недоступним в звичайному житті.

Проведення цього виховного проекту є підтримкою ініціативи Президента України Віктора Ющенка щодо проведення акції „Зігрій любов’ю дитину” та проголошення 2008 року – Роком національного усиновлення.

Проект здійснюється за часткового сприяння Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Окрім молодшоюнацького табору „Крилаті” СУМ в Україні проводить в Трушках табір для старшого юнацтва – «Дороговказ». Загалом ж у проекті «Таборове літо-2008» бере участь близько 200 молодих людей із усієї України, а також сумівці, які представляють Естонію та Францію.


Довідково: «Спілка Української Молоді в Україні» є однією із найстарших молодіжних організацій і свій початок бере від підпільного СУМу, що існував у Києві в 1925-1929 роках. На сьогодні СУМ існує та діє в 10 країнах світу і є однією із двох найбільших виховних українських молодіжних організацій у світі. В сучасній Україні відродження СУМу розпочалося у 1989 році і з цього часу організація проводить виховну діяльність серед дітей та молоді.

Методика сумівського виховання налічує понад 60 років й побудована на системі національного виховання, яку заклав відомий вітчизняний педагог Григорій Ващенко (почесний член СУМ, автор праці «Виховний ідеал»).

За довголітню історію розвитку СУМу організацією було виховано багато відомих громадських діячів України та діаспори. Проведення традиційного літнього табору для сумівців та соціально-незахищених дітей є внеском в розвиток національної виховної системи та продовженням довголітньої традиції сумівського таборуваня.

9.jpg

14-08-2008 08:47 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1218692843.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua