першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Забудова Гідропарку триває - молодь протестує

14-08-2008 17:12 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1218723179.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Київ, 15 серпня 2008р. На території ПКіВ «Гідропарк», біля оз. Берізка відбудеться друга хвиля акції „НІ – НЕЛЕГАЛЬНІЙ ЗАБУДОВІ ОЗ. БЕРІЗКА!” проти забудови навколо водоохоронної оз. Берізка. Ініціатор ГО"Молодіжний екологічний центр" Дніпровського р-ну.
Активісти вже звертались на початку липня до забудовників з проханням негайно припинити будь-яке будівництво на території гідропарку, проте переговори закінчилися порожніми обіцянками та марними виправданнями, в той час як нелегальне будівництво триває. Незадоволення такою байдужістю молоді вилилось у другу хвилю акції протесту.
Площа самовільно зайнятих земель становить вже близько 820 кв.м.,що загрожує зникненню вусача мускусного, стрічкарки блакитної, видри, що занесені до Червоної книги України та унікальних угруповань сальвінії плаваючої, латаття білого та водяного горіха плаваючого, що занесені до Зеленої книги України. Разом з іншими островами, острів гідропарк є важливою частиною Дніпровського екологічного коридору.

14-08-2008 17:12 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1218723179.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua