першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Відбувся табір - рольова гра Конструктор ідеальної держави «Краї

19-08-2008 18:06 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1219158365.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Протягом 5 днів українська молодь брала участь в грі, яка моделювала діяльність демократичної держави.
Сценарій гри передбачав поділ учасників за основними політичними інститутами демократії та їх взаємодію між собою. В цілому, гра видалась захоплюючою та азартною. Хоча вона тільки симулювала реальність, зі своїми грошима та олігархами, учасники занурились в неї з головою і багато емоцій були щирими. Напружена боротьба за владу, позови до суду, боротьба з сепаратизмом – все це на якусь мить стало реальним для мешканців країни Відповідальності.
В підсумку, молоді учасники змогли отримати важливе знання та розуміння складності політичних та економічних процесів. Гра також навчила молодь таких важливих навиків як вміння домовлятись, враховувати особливості іншого, необхідності стратегічного планування та добору команди. Однак, безсумнівно, найважливішою цінністю, яку засвоїли учасники була «відповідальність». Саме з усвідомленням того, що відповідальні перед собою, іншими та владою громадяни можуть досягнути змін в Україні, учасники повернулися додому.
Окрім гри, в таборі також були організовані тренінги з громадського лідерства, політичної та соціальної відповідальності, менеджменту організацій. На зустрічі з учасниками були запрошені впливові особи в українському громадському русі, зокрема: Олександр Ярема, Олександр Олійник (директор освітніх програм міжнародного благодійного фонду "Україна 3000"), Роман Кухарук (голова правління Українського клубу).

Довідково:
Табір реалізовувався за сприяння Міністерства сім'ї, молоді та спорту, а також представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/605/

19-08-2008 18:06 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1219158365.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua