першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ЗВЕРНЕННЯ ДО КЕРІВНИЦТВА КАНАЛУ УТ1

21-08-2008 15:24 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1219321486.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

ЗВЕРНЕННЯ ДО КЕРІВНИЦТВА КАНАЛУ УТ1

Звертаю увагу на вкрай низьку мовну культуру коментаторів змагань Олімпіади-2008, зокрема, з плавання. Так 15.08.08 близько 20:20 коментатор на всю Україну дозволив собі паплюжити українську мову, сказавши з пафосом, що "в українській мові немає, ну, немає такого слова як російське "скользит" (це у розумінні, що пливе ніби "скользит” по воді). Якби він сказав, що не знаходить такого слова в українській мові, то це іще куди б не йшло (брак професіоналізму, обмеженість, тупість і т.д. і т.п.). Вважаю, що за таку абсолютно непрофесійну заяву коментатора потрібно негайно усунути від прямого ефіру, бо це не просто непрофесіоналізм, а войовниче невігластво і хамство, яке ображає мільйони патріотично налаштованих українців.

Я вже не кажу про слово "трусость" , коли йшлося про Яну Клочкову чи "італьянка" і багато інших “перлів” (мовні неоковирності коментаторів Олімпіади-2008 мають стати темою окремого дослідження керівництва УТ1).

Складається враження, що мовною культурою на УТ1 опікуються не патріоти рідної мови та держави, а якісь заслані “парашутисти”, метою яких є паплюження української мови (до речі, у 1934 р. у Парижі на світовому конкурсі мов українська мова посіла третє місце після французької та фарсі) та всього українського.Вважаю такий стан речей на державному каналі УТ1 АБСОЛЮТНО НЕПРИЙНЯТНИМ!

Вимагаю вжити негайних заходів!

Валерій Степаненко, МБА
обирався членом Головної Ради Товариства української мови ім.Т.Шевченка
Moб.:(050)443-3693
swf_ua@yahoo.com

21-08-2008 15:24 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1219321486.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua