першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

День Державного прапора України

22-08-2008 10:08 Крим // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1219388927.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Вперше в Криму широко відзначають
День Державного прапору України

22 серпня 2008 року в АРК Крим о 8.30 ранку стартує акція на підтримку свята Дня Українського прапору за участю представників патріотично налаштованих сил з міст Києва, Одеси, Миколаєва, Херсону, Запоріжжя та Криму (всього в акції братимуть участь біля 1500 осіб).
Акція розпочалася автопробігом з 7 великих автобусів та кількох мікроавтобусів, які з нагоди свята Державного прапору України проїхали за маршрутом: Армянськ – Красноперекопськ – Джанкой – Сімферополь – Бахчисарай – Севастополь, демонструючи державну українську символіку та її всебічну підтримку учасниками акції.
В м.Севастополі на Графській пристані та площі імені адмірала Нахімова з використанням національної символіки та наглядної агітації на підтримку національної державної символіки України та засудження агресивних дій Чорноморського флоту РФ проти Грузії будуть проведені мітинги на підтримку зовнішньополітичного курсу Президента України та української державної символіки.
Під час проведення акцій будуть розповсюджені виготовлені молодіжними організаціями Криму листівки з засудженням агресії Чорноморського флоту та Збройних сил Росії проти Грузії з вимогою не допустити повторення в майбутньому подібних дій. Заплановано здійснити проїзд автоколони та пішу ходу з державними прапорами перед будівлею штабу ЧФ РФ, під час якої буде продемонстрована підтримка зовнішньополітичного курсу Президента України.
Згодом буде здійснено на кількох катерах морський демонстраційний рух по акваторії м. Севастополя з використанням національної символіки та відповідної наглядної агітації.
Після завершення демонстраційного рейду по морській акваторії, за словами організаторів акції, автоколона з учасниками акцій вирушить до м. Євпаторії, де 23 серпня планується підняти над морем на висоту 150 метрів найбільшого державного прапору, створеного українськими майстринями.
М.Федів

22-08-2008 10:08 Крим // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1219388927.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua