першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Уряд зацікавлений у зберіганні архівного спадку України

27-08-2008 13:08 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1219831739.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

26 серпня 2008 року у Державному комітеті архівів України було проведено робочу нараду з приводу будівництва двох нових корпусів комплексу споруд центральних державних архівів, у якій взяли участь заступник Міністра культури і туризму М. М. Яковина, Голова Держкомархіву О. А. Удод, заступник Голови Держкомархіву О. В. Музичук та Голова правління генпідрядної будівельної організації ЗАТ “Планета-буд” Ю. О. Поварніцин.
У ході зустрічі було підтверджено, що будівництво йде за планом і вже за рік обидві п'ятнадцятиповерхові будівлі буде здано в експлуатацію. Також заступника Міністра культури і туризму було інформовано про досягнуту домовленість між Держкомархівом та провідною європейською фірмою Forster Metallbau GmbH (Австрія, Відень) щодо обладнання нових споруд на рівні європейських стандартів.
Заступник Міністра культури і туризму відзначив задовільний стан будівництва та раціональне використання виділених на будівництво коштів.
Така нарада є свідченням того, що Уряд зацікавлений у покращенні умов зберігання національного архівного спадку України та буде контролювати будівництво споруд до введення їх в дію.

27-08-2008 13:08 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1219831739.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua