першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Луценка: майор міліції за шишку на лобі просить 30 000 грн

01-09-2008 08:43 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1220247795.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

На попередньому судовому засіданні майор-"даішник", який отримав відкоша від 72-річного інваліда за знущання над дружиною, підтримав свої вимоги про захист честі, гідності та ділової репутації і стягнення 30 000 грн відшкодування моральної шкоди з дідуся, який фактично захищав свою дружину від п"яного міліціонера-правопорушника. Як повідомлялося раніше, майора Т. постійно привозять з роботи напідпитку, після чого він постійно знущається над сусідами. В черговий раз він побив цуценя, бабусю та дідуся, який, захищаючись в своєму сараї вдарив міліціонера лопатою по лобі і в майора вискочила шишка.Останній звернувся до суду зі скаргою згідно ст.27 КПК України.
Суддя намагалася примирити сторони, але майор Т. був непохитним - "п"яна" честь та ділова репутація, на його думку, варті відшкодування. Цей факт підтверджує, що в полтавській міліції пиятика працівників в робочий час є буденним явищем. І хоча висновків наркологічної експертизи про тверезість міліціонера немає, свідки інциденту в своїх показах непохитні - майор, як практичного кожного дня, був нетверезим, як кожного дня, прискіпувався до сусідів.
Тож пану міністру варто підвищити пенсію міліціонерам аби ті не шукали сумнівних способів отримання додаткових коштів. Пенсія пенсіонера, з якого майор просить суд стягнути відшкодування за шишку на голові, складає 673 грн за місяць. Вважаємо також, що керівництву ГУМВС України в Полтавській області варто провести роз"яснювальну роботу серед своїх працівників про негативний вплив алкоголю на людський організм, а також на честь, гідність та ділову репутацію правоохоронця.

01-09-2008 08:43 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1220247795.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua