першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ У ХАРКОВІ

07-09-2008 22:27 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1220815647.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Акція проходитиме у межах першої хвилі регіональних вистав «Патос-Політікус або патології українського істеблішменту» загальноукраїнської молодіжної протестної кампанії «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ».
Вистава має на меті привернути увагу суспільства до безвідповідальної поведінки політиків та їхньої байдужість до інтересів мешканців міста та продемонструвати бачення харківської молоді щодо на поведінку та дії політиків
Вулична вистава присвячуватиметься ролі політиків у розбудові міста та забезпеченні харків’ян необхідними умовами проживання.

Довідково:
Загальноукраїнська молодіжна протестна кампанія «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ» була оголошена в травні 2008 року в Києві та в більшості регіонів України.
В центрі уваги кампанії – неспроможність українських політиків забезпечити гармонійний та безкризовий розвиток нашої держави.
В межах «ТЕАТРУ ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ» впродовж червня-грудня 2008 року Демократичний Альянс запланував провести 50 театралізованих вистав на площах великих міст України.
Хронологія:
28травня.
Демократичний Альянс в Києві та в більшості регіонів України оголошує молодіжну протестну кампанію «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ».
06 червня.
Біля стін Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту у межах кампанії відбулася перша театралізована акція Демократичного Альянсу - «ЩЕПЛЕННЯ ВІД КОРУПЦІЇ».
05 серпня.
Демократичний Альянс у межах кампанії оголосив першу хвилю регіональних акцій «Патос-Політікус або патології українського істеблішменту», яка передбачає впродовж серпня місяця проведення 10 вистав в регіонах та в місті Києві, що присвячуватимуться безвідповідальності політиків.
7 серпня.
Демократичний Альянс провів театралізовану виставу «Земельний базар» в Луганську.
11 серпня.
Демократичний Альянс провів три театралізовані вистави: «ЕКОстрофа.dn.ua» в Донецьку, «Ревізор» в Дніпропетровську, «Патос-Політікус» чи «Які насправді українські політики» в Одесі.
12 серпня.
Демократичний Альянс провів театралізовану виставу «Сон громадськості» в Житомирі та «Патос-політікус» в Запоріжжі.
13 серпня.
Демократичний Альянс провів театралізовану виставу «Підмочена репутація» в Києві.

Контактна особа:
Марія Фурнік
Тел. 8 (067) 189-44-45

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/612/

07-09-2008 22:27 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1220815647.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua