першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Київський осередок ДемАльянсу оголосив набір на Школу лідера «На

07-09-2008 22:28 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1220815704.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

До участі в проекті запрошуються студенти всіх ВНЗ Києва – активні та енергійні потенційні молоді лідери. Ціль проекту спрямована на розвиток лідерських якостей та ефективну роботу в команді.

Якщо ви прагнете реалізувати себе, проявитися у певних видах діяльності, проте вам не вистачає сміливості розкрити свій талант та почати діяти, школа лідера спішить вам на допомогу. Ми забезпечимо найвідважніших молодих лідерів необхідними теоретичними знаннями, а для їх практичної реалізації в повсякденому житті – допоможемо сформувати відповідні вміння та набути необхідних навичок. Школа складатиметься з п’яти семінарів, що будуть наповнені корисною інформацією, яку кожен зможе з легкістю засвоїти шляхом розв’язування складних завдань у вигляді рольових ігор. Завдяки цьому студенти матимуть змогу познайомитися, поділитися думками, ідеями та спрямувати свій життєвий шлях у достойному напрямку.
Розвиток лідерських якостей, паріотизму,формування розуміння потреби суспільної відповідальності для блага суспільства в цілому – це неабиякий досвід, який кожна молода людина зможе застосувати в різних суспільних та громадсько-політичних сферах для розвитку нашої країни.
Отож, молоді, активні та наполегливі, не гайте даремно часу, а заповнюйте анкету для участі у школі лідера «На крок попереду» та надсилайте на demalliance.kyiv@gmail.com. Останній строк подання анкет – 8 жовтня.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/613/

07-09-2008 22:28 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1220815704.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua