першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Тимошенко: уряд нагороджує журналістів-брехунів?

09-09-2008 10:11 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1220944304.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Статтю Г.Волкової, поміщену у "Вечірній Полтаві" Октябрьським районним судом Полтави та Верховним судом України визнано неправдивою. Авторка та редакція газети помістили спростування та вибачились перед приниженими в статті профспілковими активістами.
Державний комітет телебачення і радіомовлення проголошує авторку переможницею "конкурсу інформаційно-аналітичних матеріалів за краще висвітлення друкованими ЗМІ проблемних питань проживання українців за кордоном за публікацію "Щоб вижити в рабстві нам доводилось красти хліб у їдальні та варити кашу з найдешевшого в Підмосков"ї горохового концентрату". Саме цю статтю визнано судами неправдивою та такою, що принижує честь та гідність громадянина. З газети та авторки стягнуто відшкодування за завдану моральну шкоду в сумі 1000 грн та судових витрат в розмірі 34грн. Премія ж за брехливу статтю склала 5000 гривень! Виходить брехати вдало вигідно?

09-09-2008 10:11 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1220944304.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua