першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

МОЛОДЬ ПОКАЗАЛА ВИСТАВУ «ХАРКІВ – МІСТО «МАЖОРІВ»?».

13-09-2008 23:54 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1221339269.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Акція проходила у межах першої хвилі регіональних вистав «Патос-Політікус або патології українського істеблішменту» загальноукраїнської молодіжної протестної кампанії «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ».
Вистава мала на меті привернути увагу суспільства до безвідповідальної поведінки політиків та їхньої байдужостідо інтересів мешканців міста.
Головні діючі особи – дівчата з іменами «Харківська» та «Влада» та студенти-абітурієнти.
У фіналі акції студенти, шоковані надзвичайно високими цінами у Першій столиці, засипали Владу та депутатів насінням, копійками, туалетним папіром, наголошуючи на тому, що Харків – місто студентів, а не місто мажорів. Вистава традиційно закінчилась закликом політикам служити народу України.
«Ми, небайдужа молодь, не хочемо жити у суспільстві, де політики зацікавленні тільки власним піаром. Здається, що вони і не згадують про інтереси народу. Така «еліта» не повинна бути прикладом для представників молодого покоління! Ми хочемо, щоб політики на всіх рівнях були відповідальними та забеспечували гармонійний розвиток нашої держави!» - говорять організатори заходу.

Довідково:
Загальноукраїнська молодіжна протестна кампанія «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ» була оголошена в травні 2008 року в Києві та в більшості регіонів України.
В центрі уваги кампанії – неспроможність українських політиків забезпечити гармонійний та безкризовий розвиток нашої держави.
В межах «ТЕАТРУ ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ» впродовж червня-грудня 2008 року Демократичний Альянс запланував провести 50 театралізованих вистав на площах великих міст України.
Хронологія:
28травня.
Демократичний Альянс в Києві та в більшості регіонів України оголошує молодіжну протестну кампанію «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ».
06 червня.
Біля стін Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту у межах кампанії відбулася перша театралізована акція Демократичного Альянсу - «ЩЕПЛЕННЯ ВІД КОРУПЦІЇ».
05 серпня.
Демократичний Альянс у межах кампанії оголосив першу хвилю регіональних акцій «Патос-Політікус або патології українського істеблішменту», яка передбачає впродовж серпня місяця проведення 10 вистав в регіонах та в місті Києві, що присвячуватимуться безвідповідальності політиків.
7 серпня.
Демократичний Альянс провів театралізовану виставу «Земельний базар» в Луганську.
11 серпня.
Демократичний Альянс провів три театралізовані вистави: «ЕКОстрофа.dn.ua» в Донецьку, «Ревізор» в Дніпропетровську, «Патос-Політікус» чи «Які насправді українські політики» в Одесі.
12 серпня.
Демократичний Альянс провів театралізовану виставу «Сон громадськості» в Житомирі та «Патос-політікус» в Запоріжжі.
13 серпня.
Демократичний Альянс провів театралізовану виставу «Підмочена репутація» в Києві.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/615/

13-09-2008 23:54 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1221339269.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua