першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ДемАльянс уклав договір про міжнародну співпрацю з молодіжним кр

13-09-2008 23:55 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1221339344.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Латвійська Народна Партія одна з найвпливовіших політичних сил Латвії, що на сьогоднішній день має 7 Міністрів в Уряді, і є активним членом Європейської Народної Партії.
Маючи високий рівень координації діяльності на міжнародному рівні, в таких загальноєвропейських демократичних об’єднаннях як: Молодь Європейської Народної Партії (YEPP) та Демократична Співдружність Молоді Європи (DEMYC), Демократичний Альянс та Молодь Латвійської Народної Партії тепер взяли на себе зобов’язання, засновуючись на спільних ідеологічних цінностях, сприяти зміцненню та поширенню принципів, що допомагають розвитку демократії, підсилюють молодіжну політику, розвивають чесне підприємництво та підвищують рівень життя і культурний розвиток молоді в обох країнах.
Серед інших пунктів договору також зазначені: лобіювання у рідних країнах і на міжнародній арені спільних інтересів організацій і країн та взаємна політична підтримка у міжнародних Європейських об’єднаннях.
За словами Міжнародного Секретаря Демократичного Альянсу Анатолія Короля найближчим часом ДемАльянс укладе ще цілий ряд угод про співпрацю з молодіжними правоцентриськими організаціями Східної та центральної Європи, що є частиною міжнародної коаліційної політики ДемАльянсу покликаної зміцнити позиції та розширити можливості України на Європейській політичній арені.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/616/

13-09-2008 23:55 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1221339344.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua