першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

За ініціативи ДемАльянсу Молодь Європейської Народної Партії рез

13-09-2008 23:56 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1221339410.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

У підготовці резолюції також взяли участь молодіжки Нових Правих Грузії, Християнських Демократів Молдови, Народної Партії Латвії та Молодий Рух. До узгодження позицій резолюції всіма країнами членами Ради YEPP доклали значних зусиль представники молоді ХДС Німеччини.

Прийнята по результатам голосування резолюція містить жорстке засудження дій Росії щодо суверенної і незалежної Грузинської держави і закликає Європейський Союз до рішучого опору Російським діям. YEPP також закликає ЄС: послідовно діяти, відклавши переговори про нову Угоду ЄС-Россія та розглянути необхідність відкладення вступу Росії у ВТО до вирішення конфлікту.

Також у резолюції наголошується на необхідності підсилити з боку ЄС моніторинг політики РФ щодо України та Молдови з метою запобігти подібному військовому втручанню та визнати закономірні приготування та прагнення України та Грузії до отримання ПДЧ щодо вступу в НАТО.

“ Молодь завжди більш смілива і відверта в своїх оцінках та висновках, і це правильно, адже політики часто ховають об’єктивність за доцільністю і цим дискредитують базові принципи свободи і солідарності, ми задоволені, що сприяли формулюванню адекватної оцінки цих поді таким впливовим об’єднання як YEPP. “ –підкреслив Міжнародний Секретар Демократичного Альянсу Анатолій Король.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/617/

13-09-2008 23:56 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1221339410.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua