першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Луценка: взято під варту чергового злочинця-міліціонера

19-09-2008 14:33 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1221823988.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Чотири роки затягувалось досудове слідство, двічі виносились постанови про закриття кримінальної справи. За цей час підозрюваний в скоєнні особливо тяжкого злочину спокійно служив в рядах "доблесної" полтавської міліції, отримав чергове підвищення по службі - йому присвлєно спеціальне звання старший лейтенант мііліції, продовжував носити табельну зброю. 10 вересня 2008 року вироком Ленінського районного суду м.Полтави злочинця позбавлено звання, взято під варту та призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк 4 роки в той час, як ст.365 ч.3 КК України передбачає позбавлення волі строком від 7 до 10 років. Адвокат засудженого подав апеляцію на вирок, в якій просить апеляційний суд виправдати міліціонера та повернути спеціальне звання. Односельці, які полегшено зітхнули після арешту злочинця, знову перелякались. А що як злочинця випустять та ще й зброю віддадуть? Новому керівництву ГУМВС України в Полтавській області варто прислухатись до громадськості, звільняти тих, хто застосовує зброю проти невинних громадян. Захищати честь мундира в подібних випадках - шкодити самим собі.

19-09-2008 14:33 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1221823988.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua