першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Луценка: і знову судять правоохоронця-убозівця

20-09-2008 08:25 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1221888330.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В автомобілі, на який наїхала працівник Полтавського УБОЗу перебувало 4 глибоковіруючих людей, яких обурила поведінка жінки-правоохоронця, яка при оформленні ДТП назвала дівоче прізвище та невірно вказала "по-батькові". Відомо,що говорити неправду - один з способів роботи цього органу, який досить часто займається фальшуванням кримінальних справ проти невинуватих громадян України, катуваннями та здирництвом, користуючись "дахом" прокуратури області та заступництвом окремих суддів. Саме тому "убозівка" Л., замість визнення вини, звернулася до апеляційного суду зі скаргою про скасування постанови суду. Центр "Солідарність проти корупції" взяв під контроль розгляд вказаної скарги, оскільки існує велика ймовірність прийняття завідомо неправосудного рішення.

20-09-2008 08:25 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1221888330.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua