першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Вперше в Україні та empik презентація нової книги Єлєни Міхалко

23-09-2008 14:27 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222169240.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

25 вересня 2008 року о 19:00 в салоні empik, ТЦ «Піраміда» знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Мішуги, 4, ст.м. Позняки) відбудеться автограф-сесія та презентація нової книги Єлєни Міхалкової «Водоворот чужих желаний».
Єлєна Михалкова народилася в Нижньому Новгороді. Там же закінчила юридичний факультет в університеті ім. Лобачевського. Кілька років тому переїхала у Москву, там і почала писати детективи, одночасно працюючи: створювала сценарії для дитячих телепередач.
Повстання першого детективу почалося із закладу з чоловіком, який стверджував, що Єлєна не в стані створити історію, в якій він не здогадається до її закінчення, хто ж убивця. Заклад виграла Єлєна й продовжує його вигравати, але уже в наступних книгах. З 2007 року видається у видавництві "Ексмо" в серії "детектив-подія". На сьогоднішній день побачили світ: «Остров сбывшейся мечты», «Темная сторона души», «Время собирать камни», «Дом одиноких сердец», «Знак истинного пути».
Романи Єлєни Міхалкової – це детективи, яке пише життя. В них кожен герой, навіть другорядний, володіє своєю історією, що викликає не меншу зацікавленість, ніж основна сюжетна лінія.
«Водоворот чужих желаний» - переплетення сюжетів і людської долі. Макар п'ятнадцять років тому втратив кохану дівчину, але і досі не змирився з її загибеллю. Тому, випадково побачивши по телевізору свідка того давнього злочину, він вирішив любою ціною знайти і покарати вбивць. Іншому персонажеві біля Мар’їного виру Миколі привиділася, красуня-русалка! Чи то наяву, чи то уві сні вона пообіцяла здійснити будь-яку мрію, якщо він вирізьбить з дерева її зображення. Катя шалено кохала свого чоловіка. Тому коли Артур сказав, що його хочуть убити із-за боргу, Катя беззаперечно погодилася виїхати разом з ним до Москви. Столиця, як відомо, сльозам не вірить, і знайти пристойну роботу виявилося неймовірно складно. Хто б міг подумати, що Каті допоможе в цьому… русалка! Всі ми мріємо про виконання своїх бажань. Але рідко замислюємося, що станеться, якщо раптом збудуться не власні бажання, а чужі.

Прес-служба empik
www.empik.ua
info.empik@empik.ua

23-09-2008 14:27 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222169240.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua