першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Установча конференція ДемАльянсу в Донецькій області

24-09-2008 01:05 Донеччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222207542.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Ця конференція стала унікальною для ВМГО ДемАльянс, бо вона була другою установчою конференцією для одного осередку протягом 4 місяців.

Підставою проведення цієї конференції стало Положення «Про обрання делегатів» згідно якого «В разі якщо протягом 30 днів з дати проведення Установчої конференції місцевого осередку керівними органами не було подано документи на реєстрацію, то проводиться нова установча конференція, а результати попередньої визнаються не дійсними».

Таким чином, нова хвиля донецьких активістів ВМГО ДА провела установчу конференцію і обрала нові керівні органи організації: Голова Донецького осередку – Євген Семехін, Голова Секретаріату – Руслан Чернов, Члени Правління – Гуменюк Ігор, Цимбаленко Олександр, Бурковський Дмитро.

В своєму привітальному слові новообраний Голова Донецького обласного осередку ВМГО ДемАльянс Семехін Євген зазначив, що першочерговими завданнями для організації є збереження першої хвилі активістів в єдиній команді «Демократичного Альянсу» та офіційна реєстрація ДОО ВМГО ДА: «Для мене не має окремих команд в складі Донецького осередку ДемАльянс. Ми всі одна єдина команда, яка оновлюється і поповнюється новими членами. І ми повинні створити всі умови, щоб наші нові активісти почували себе з першого дня в організації повноправними членами великої, дружньої демальянсівської родини!»

На Конференції було обговорено і затверджено проект плану діяльності осередку на наступні 4 місяці.

Але першим неофіційним рішенням Установчої конференції в Макіївці було прийняття до складу Правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Демократичний Альянс» Зої Буйницької, Голови Луганського обласного осередку ВМГО ДемАльянс. Члени Донецького осередку сподіваються, що Правління зверне увагу на досягнення Зої Буйницької, яка представляла Правління ВМГО ДемАльянс на установчій конференції Донецького обласного осередку і була обрана Головуючою на конференції. Досвід і дипломатичні навики Голови Луганського ДемАльянсу створили під час конференції дружню та невимушену обстановку.


Також на Конференції були присутні член Правління ЛОО ВМГО «Демократичний Альянс» Андрій Петров та делегати конференції, затвердженні Правлінням ВМГО ДемАльянс.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/622/

24-09-2008 01:05 Донеччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222207542.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua