першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Харківський обласний осередок ВМГО ДемАльянс презентував школу м

24-09-2008 01:13 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222207996.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Запрошений на передачу заступник Начальника Управління у справах сім’ї та молоді Харківської обласної держадміністрації Сергій Зайцев оголосив про конкурс соціальних програм серед молодіжних та дитячих організацій. За його словами бюджет конкурсу в цьому році збільшено у п’ять раз. Присутні представники громадських організацій, яких, нажаль, виявилось не так вже й багато, мали змогу під час зйомки представити свої проекти та заслухати ідеї своїх колег.

ХОО ВМГО ДемАльянс теж скористався нагодою та презентував Школу лідера для школярів «NOTA BENE». Нагадаємо, що організація вже отримувала фінансування на цей проект в минулому році. Представники Демократичного Альянсу задоволенні результатами та заявляють, що не збираються на цьому зупинятись.
«Результати минулорічної Школи навіть перевершили наші очікування. Адже після закінчення проекту у двох школах, на базі яких і проходили тренінги, було створено Шкільні Альянси – об’єднання випускників «NOTA BENE», які тепер діють самостійно, проводять власні заходи. Таким чином вони реалізовують всі набуті під час тренінгів навички та знання» - говорить Вікторія Черевко, Голова Харківського ДемАльянсу.
За її словами в цьому році проект дещо змінено. Планується збільшити взаємодію «студент-школяр»,а також у якості учасників залучити учнів з області.
Харківський обласний осередок ВМГО «Демократичний Альянс» сподівається на об’єктивність конкурсної комісії та бажає собі й своїм соратникам по справі, щоб всі гідні програми отримали фінансування та були вдало реалізовані. Адже саме це і є найкращою винагородою для громадських організацій.

Прес-служба ХОО ВМГО Демократичний Альянс

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/628/

24-09-2008 01:13 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222207996.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua