першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Театр Політичної Драми. Одеса. Дія друга.

24-09-2008 01:14 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222208067.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В центрі уваги вистави - корупційні схеми, що призводять до того, що студенти змушені платити від 200 до 400 гривень хабарів за довідку (форма №2), без якої неможливо оформити закордонний паспорт.
Анонс цієї акції серед представників молоді міста вже викликав неабияку реакцію, бо проблема близька багатьом студентам.
Мета вистави - привернути увагу громадськості до вищевказаної проблеми, а також запропонувати певні зміни в процедурі видачі довідки, які унеможливлять здирництво.

Адреса Приморського райвійськкомату Одеси:
м. Одеса, вул. Пироговська, 6.(на розі вул. Канатної)

Довідково:
Загальноукраїнська молодіжна протестна кампанія «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ» була оголошена в травні 2008 року в Києві та в більшості регіонів України.
В центрі уваги кампанії – неспроможність українських політиків забезпечити гармонійний та безкризовий розвиток нашої держави.
В межах «ТЕАТРУ ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ» впродовж червня-грудня 2008 року Демократичний Альянс запланував провести 50 театралізованих вистав на площах великих міст України.

Демократичний Альянс в рамках Загальноукраїнської молодіжної протестної кампанії «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ» оголосив другу хвилю регіональних вистав в різних містах України - «Зіпсована влада, або антикорупційна діяльність корупційних політиків».

Одеський осередок «Демократичного альянсу» вже проводив декілька вуличних акцій, протестуючи проти утиску прав студентів: «Казочка про 15 гривень» - здирництво в студентській лікарні, та «Sтан Oдеських Sтудмістечок» - акція під стінами Міністерства освіти та науки України, сприводу жахливого стану одеських гуртожитків.
Прес-служба одеського обласного осередку
ВМГО "Демократичний Альянс"
http://www.dem-alliance.org

Контактна особа: Грузова Віра
тел. 8 067 60 77 124

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/630/

24-09-2008 01:14 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222208067.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua