першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

В Одесі оголосили другу хвилю Театру Політичної Драми

24-09-2008 01:15 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222208140.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Також на прес-конференції була анонсована театралізована вистава, що відбудеться 24 вересня о 14.00 під стінами Приморського райвійськкомату Одеси. В центрі уваги акції корупційні схеми, що призводять до того, що студенти змушені платити від 200 до 400 гривень хабарів за довідку (форма №2), без якої неможливо оформити закордонний паспорт. Чиновники військкомату вигадали величезний перелік різноманітних документів, довідок, аналізів, які ніби то необхідні для того, щоб видати довідку, яка студентам має видаватися автоматично, примушуючи їх таким чином платити хабарі.
Голова Одеського обласного осередку ВМГО «Демократичний Альянс» Олексій Чорний попросив громадськість і зокрема журналістів допомогти в боротьбі з корупцією. Вона існує в військкоматі щонайменше 4 роки абсолютно безкарно. Адже люди, які змушені були заплатити хабар не ідуть жалітися в жодні інстанції з цілої купи причин:
По-перше, вони бояться що з ними елементарно розберуться і закриють їм рот.
По-друге, вони нікуди не пишуть оскільки вони порушили закон і дали хабар.
По-третє, вони розуміють, що в разі чого роботи позбавиться лише людина, яка їм нібито допомогла, кожен розуміє, що ця людина лише гвинтик у великий корупційній системі.

Довідково:
Загальноукраїнська молодіжна протестна кампанія «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ» була оголошена в травні 2008 року в Києві та в більшості регіонів України.
Одеський осередок «Демократичного альянсу» вже проводив декілька вуличних акцій, протестуючи проти утиску прав студентів: «Казочка про 15 гривень» - здирництво в студентській лікарні, та «Sтан Oдеських Sтудмістечок» - акція під стінами Міністерства освіти та науки України сприводу жахливого стану одеських гуртожитків.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/632/

24-09-2008 01:15 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222208140.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua