першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Демократичний Альянс оголошує набір учасників проекту "Школа лід

24-09-2008 01:16 Тернопільщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222208204.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Проект, який реалізовується спільно з Міністерством у справах сім’ї, молоді та спорту і закордонними партнерами Демократичного Альянсу, вже охопив та об’єднав між собою найактивнішу молодь Дніпропетровщини, Житомирщини, Запоріжжя, Луганщини, Миколаївщини, Одещини, Харківщини, Чернігівщини та Черкащини, а сьогодні - продовжує розширювати свою географію.

Головною метою проекту є сприяння розвиткові лідерських якостей української молоді в контексті підготовки відповідальної, ціннісно- та патріотично-орієнтованої громадської-політичної еліти України.

До участі у проекті будуть відібрані представники різних регіонів з високим потенціалом лідерських здібностей, бажанням вдосконалювати себе, нести і поширювати свої знання та навички серед молоді.

Програма навчання включає комплекс заходів, що поєднують теоретичні знання з їх практичною реалізацією в тренінговій формі та, що найважливіше, перевірці їх в реальних життєвих ситуаціях!!!

Навчання складатиметься з серії дводенних семінарів, а найактивніші учасники будуть відібрані на заключний семінар до міста Києва.

Всі випускники Школи отримають по її завершенню відповідні сертифікати.

Анкетування кандидатів на участь у проекті триватиме лише до 12 жовтня.

Детальну інформацію про проект ви можете знайти на нашому сайті у розділі Школа лідерства, або запитати у керівника проекту Андрія Сидоренко за телефоном +380675969392.

Аплікаційну форму можна скачати тут. Після заповнення її необхідно надіслати за адресою: cdyu@bigmir.net

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/633/

24-09-2008 01:16 Тернопільщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222208204.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua