першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Віктор Андрусів «Європейський Союз – це культура мислення для лю

24-09-2008 01:18 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222208295.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

У своєму виступі він зазначив, що відмова надати Україні перспективу членства в ЄС викликала кризу національного проекту. На його думку, залежність внутрішнього політичного розвитку від європейської інтеграції є значною, тому відсутність перспективи членства ставить питання про доцільність подальшого розвитку за цим сценарієм. Втім, основною проблемою в отриманні членства на думку доповідача були прорахунки в зовнішній політиці. « Українська зовнішня політика складається з двох стратегій: «дай» і «пустіть». Таким чином, посиливши свою зовнішньополітичну гру Україна зможе отримати потрібні дивіденди. Щодо проблеми куди варто інтегруватися Україні, Віктор Андрусів сказав: «Європейський Союз – це культура мислення для людини. Саме її ми і обираємо, коли йдемо шляхом європейської інтеграції».

Анатолій Король підтримав доповідача щодо прорахунків в зовнішній політиці, і зазначив: «Необхідні докорінні зміни в дипломатичних підходах України у питаннях євроінтеграції, які б в першу чергу створювали попит в самому ЄС на необхідність зближення з Україною, підходи які мають базуються не тільки на реагуванні на зовнішньополітичну кон'юнктуру, а і передбачати власні зусилля по створенню сприятливих для нашої держави зовнішніх умов для досягнення стратегічних цілей.»

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/634/

24-09-2008 01:18 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222208295.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua