першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Театр політичної драми записує в актив першу перемогу над корупц

24-09-2008 01:19 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222208389.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Під час зустрічі ввечері 22 вересня керівництву молодіжної організації були надані документи, які засвідчують, що прямого наказу про збір 12 різних складних довідок та проходження медобстеження для отримання форми №2 в інструкції за підписом полковника Лобана немає. Той факт, що ці документи вимагалися співробітниками військкомату, а також були зазначені на офіційному стенді, пояснюється неправильною трактовкою затвердженої полковником інструкції. Досягнута домовленість, що по кожному виявленому факту порушень буде проведено окреме службове розслідування.
Демократичний Альянс скасовує проведення 24 вересня під стінами Приморського райвійськкомату Одеси вуличної театралізована вистави «ЗАКРУТИМО ГАЙКИ НА КОРУПЦІЇ», оскільки питання, що були причиною проведення акції вирішені по суті.
Вже зранку 23 вересня інструкція для отримання форми №2 була змінена на таку, що не дозволяє двох читань. Зокрема форма № 2 буде робитися протягом десяти днів, при пред’явленні лише 4 елементарних документів, також був змінений стенд з інформацією для студентів.
Полковник Лобан пішов на зустріч молоді і заявив, що він готовий спільно розглядати всі випадки порушень задля забезпечення законності в підзвітному йому відомстві, і що двері його кабінету відчинені для всіх, в кого є пропозиції щодо покращення роботи військкомату.
Демократичний Альянс виказує велику подяку Олегу Леонідовичу за оперативність прийнятих дій і виказує свій щирий жаль с приводу того, що проведена 22 вересня прес-конференція могла кинути тінь на честь та професійну гідність офіцера.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/635/

24-09-2008 01:19 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222208389.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua