першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

«Дитячі садочки – дорослі проблеми?»

24-09-2008 01:22 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222208551.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Мета - звернути увагу громадян до проблеми корупції при влаштуванні дітей у дошкільні навчальні заклади. Нове пластикове вікно, лінолеум, шпалери, або робота у вільний час – ось той не повний список вимог, які ставляться батькам для того, щоб знайти додаткове місце у дитячому садочку для їх малюка. Ми як майбутні так і сьогоднішні батьки молодих українців вважаємо цю практику хибною і закликає з нею боротись.


Довідково:
Загальноукраїнська молодіжна протестна кампанія «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ» була оголошена в травні 2008 року в Києві та в більшості регіонів України.
В центрі уваги кампанії – неспроможність українських політиків забезпечити гармонійний та безкризовий розвиток нашої держави. В межах «ТЕАТРУ ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ» впродовж червня-грудня 2008 року Демократичний Альянс запланував провести 50 театралізованих вистав на площах великих міст України.
Хронологія:
28травня. Демократичний Альянс в Києві та в більшості регіонів України оголошує молодіжну протестну кампанію «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ».
06 червня. Біля стін Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту у межах кампанії відбулася перша театралізована акція Демократичного Альянсу - «ЩЕПЛЕННЯ ВІД КОРУПЦІЇ».
05 серпня. Демократичний Альянс у межах кампанії оголосив першу хвилю регіональних акцій «Патос-Політікус або патології українського істеблішменту», яка передбачала впродовж серпня місяця проведення вистав в регіонах та в місті Києві, присвячених безвідповідальності українських політиків. 7 серпня. Демократичний Альянс провів театралізовану виставу «Земельний базар» в Луганську. 11 серпня. «ЕКОстрофа.dn.ua» в Донецьку, «Ревізор» в Дніпропетровську, «Патос-Політікус» чи «Які насправді українські політики» в Одесі. 12 серпня. «Сон громадськості» в Житомирі та «Патос-політікус» в Запоріжжі. 13 серпня. «Підмочена репутація» в Києві. 10 вересня. «Харків – місто мажорів?!».
***

Контактна особа: Зоя Буйницька
Голова ЛОО ВМГО «Демократичний Альянс»
тел. 8 (050) 688 17 07

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/637/

24-09-2008 01:22 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222208551.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua