першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Осінній поцілунок від ДемАльянсу…

24-09-2008 01:24 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222208649.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Цей проект проходив при підтримці Державного інформаційно-ресурсного центру і Міністерства України у справах сім’ї , молоді та спорту. В програмі заходу передбачалося проведення трьох турнірів з інтелектуальних ігор: «Що? Де? Коли?», «Вгадай мелодію!», «Брейн-ринг».
На фестиваль було запрошено представників молодіжних організацій (за умови, що в складі команди немає людей, які професійно займаються інтелектуальними іграми). А так, як в складі ХОО ВМГО ДЕМОКРАТИЧНИЙ АЛЬЯНС ніколи не було таких людей, то з назвою «Осінній поцілунок від ДемАльянсу» (початкова версія була «Товариство охорони пташечок») команда відчайдушно ступила на тропу інтелектуальних змагань.
Своїми враженнями щодо фестивалю поділилась член правління ХОО ВМГО ДА Катерина Черевко:
«Виявилося, що подібні заходи є дуже неочікуваним і міцним тім-білдінгом для більшості громадських організацій. Якщо «на великій землі» у всіх нас є своя обов’язки, функції, ролі в команді, то там – кожен з учасників відчув себе в абсолютно новій ролі. Так, Єлизавета Саліцька (капітан команди) настільки міцно взяла владу в свої руки, що, вчасно підбадьорюючи, даючи геніальні ідеї щодо вирішення проблем, привела команду до перемоги! Звичайно, треба відмітити нашого «кнопочника» - Михайла *Швидкий Палець* Коротких. Це, як виявилося, людина з ненормально швидкою реакцією на звукові подразники. А той же Брейн-ринг неможливо виграти без таких людей.
Тож, повертаючись додому з результатом: 3 місце «Що? Де? Коли?»; 1 місце «Брейн ринг» для всіх учасників фестивалю ( і для нас самих в першу чергу) залишилось таємницею: «Як? Як ДемАльянс зміг перемогти у грі «Вгадай мелодію»???».Просто коли ми почули перший романс із рубрики «Пісні зі словом НІ», то зрозуміли, що у своїх інтелектуальних буднях уже дещо відвикли від подібного екстриму.
Відчувши себе інтелектуальною і музичною елітою країни , ми хочемо заявити: «ДемАльянс – як жінка, кожного дня його можна відкривати для себе з нових сторін, в кожному члені ДА ховається не тільки активіст громадського руху, але і абсолютно творчій, музично обдарований інтелектуал!»».

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/638/

24-09-2008 01:24 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222208649.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua