першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

НДО об'єднують правоохоронців України та Естонії

25-09-2008 22:11 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222369864.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

З 22 по 26 вересня 2008 року в місті Чернігові перебуває делегація Лиунаської префектури поліції Естонської Республіки на чолі з префектом поліції Айваром Отсалтом. Ця подія стала можливою завдяки реалізації спільного українсько – естонського проекту між громадськими організаціями Центр „Доброчин”, Чернігів, та „Лиуна Колітус”, Тарту, за підтримки Міністерства Закордонних Справ Естонської Республіки.

Першим етапом довгострокового проекту є підвищення рівня професійних знань співробітників кримінальної міліції Чернігівської області та покращення матеріально-технічної бази.

Під час урочистої презентації спільного проекту було підписано Спільну Заяву між громадською організацією "Центр Доброчин" м. Чернігів, Управлінням МВС України в Чернігівській області та Лиунаською префектурою поліції Естонської Республіки.

Яан Хейн, надзвичайний та повноважний посол Естонської Республіки в Україні, який був присутній на підписанні Спільної Заяви, відмітив своєчасність і необхідність подібної співпраці, яка піде на користь нашим народам.

Ця зустріч стала важливою подією і новим етапом розвитку міжнародних партнерських відносин між Україною та Естонією.

25-09-2008 22:11 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222369864.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua