першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Луценка: припиніть катувати затриманих в ІТТ

26-09-2008 08:34 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222407263.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Не дивлячись на неодноразові звернення в ізоляторах тимчасового тримання (ІТТ) в тісних камерах, практично без вентиляції, продовжують спільне тримання тих хто вживає та тих хто не вживає тютюн. На тих, хто не палить цигарки, утримування в закритому приміщенні, в переповненій камері з тютюновим димом, це справжні муки. До того ж тютюновий дим, містить канцероген "А", який навіть в незначних дозах може спричинити рак легенів у тих, хто не палить. Нудота, головний біль і т.п. застосовується для отримання "потрібних" показів. Таким чином шляхом застосування нелюдського поводження з затриманими досягається вищий відсоток розкритих злочинів. Близько 30-40 відсотків таким чином абсолютно невинуватих громадян визнаються судами злочинцями і напрвляються в колонії для відбуття покарання. Пане Міністре, поясніть, будь-ласка, чи маєте Ви намір припинити катування затриманих тютюновим димом в ІТТ і, таким чином, дотримуватись Конвенції про захист прав людини та основних свобод, ратифікованою Україною?

26-09-2008 08:34 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222407263.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua