першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Зупини антиукраїнський наступ!

30-09-2008 13:12 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222769550.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

29 вересня в Одесі Українська Народна Партія провела акцію «Зупини антиукраїнський наступ!», спрямовану проти русифікації державної служби в Україні.

Як повідомляє прес-служба УНП, мета акції – запобігти русифікації українських державних службовців, яка буде наслідком законопроекту «Про державну службу» (У статті 21 цього законопроекту серед кваліфікаційних вимог для працівників та кандидатів на роботу у державних органах передбачено обов’язкове вільне володіння російською мовою.), який на парламентських слуханнях 19 вересня підтримали депутати БЮТ, КПУ і ПР.

Під час акції учасники роздавали листівки «БЮТ об’єднався з Партією регіонів під час голосування за законопроект Януковича. Вони разом зробили крок до державного статусу російської мови».

Лідер УНП Юрій Костенко зазначив, що проголосовані зміни ведуть до витіснення української мови з державних структур. Вони суперечать статті 10 Конституції України, тобто є антиконституційними.

«Формально не оголошений союз двох найбільших фракцій, тим більше небезпечним, що він має конституційну більшість. Тому у зв’язку з цим кричущим голосуванням УНП хоче привернути увагу українських громадян до питання політичної відповідальності блоків, що йшли під демократичними гаслами. Я переконаний: випадкових голосувань в питаннях, що стосуються державності, не буває», - заявив народний депутат, лідер Української Народної Партії Юрій Костенко.

Акція «Зупини антиукраїнський наступ!» протягом декількох днів проходить в різних містах України, включаючи Київ, Луцьк, Донецьк, Львів, Миколаїв, Вінницю, Тернопіль, Черкаси, Хмельницький.

У наступні дні акцію буде продовжено також в районних центрах по всій Україні.

http://ukrainians.od.ua/news.php?extend.614

30-09-2008 13:12 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222769550.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua