першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Гацько: «ІНША ЕЛІТА» має самовиховатися

30-09-2008 18:44 Тернопільщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222789446.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

За словами лідера громадського об’єднання «ІНША ЕЛІТА» має самовиховатися. І взяти на себе відповідальність за створення умов для її появи має громадянське суспільство».
На думку голови Демократичного Альянсу, іншого шляху Україна не має, оскільки «українські політики здатні продукувати лише таких же безвідповідальних і егоїстичних, якими є вони самі, а держава зі своїми проблемами в системі освіти теж не спроможна готувати «ІНШУ ЕЛІТУ».
Василь Гацько наголосив, що «за допомогою системи шкіл громадянської освіти Демократичний Альянс вже четвертий рік поспіль формує нову, відповідальну, ціннісну та патріотично-орієнтовану громадсько-політичну еліту країни, яка вже незабаром розбудовуватиме Україну».
Також, на прес-конференції було поінформовано громадськість про концепцію унікального для України проекту «Школа лідера «Почни з себе – зміни країну!», оголошено очікувані від його реалізації результати, а також анонсовано заходи, що відбуватимуться у межах нього в Тернопільській області.

Довідково:
Головною метою проекту «Школа лідера «Почни з себе – зміни країну!» є сприяння розвиткові лідерських якостей української молоді в контексті підготовки відповідальної, ціннісно- та патріотично-орієнтованої громадсько-політичної еліти України.
Проект Демократичного Альянсу «Школа лідера «Почни з себе – зміни країну!» у 2005 році проходив в Запорізькій, Луганській та Черкаській областях, в 2006 - Дніпропетровській, Одеській, та Харківській, в 2007 – Житомирській, Миколаївській та Чернігівській.
В 2008 основними учасницями є Вінницька, Сумська та Тернопільська області.
За попередні три роки учасниками проекту були близька 300 осіб.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/642/

30-09-2008 18:44 Тернопільщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222789446.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua