першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

В Донецьку оголосили другу хвилю "Театру політичної драми"

30-09-2008 18:46 Донеччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222789578.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Протягом місяця мешканці 10 регіонів України на площах своїх міст зможуть побачити вистави «Театру політичної драми» присвячені псевдоборотьбі українських політиків з корупцією.
«Ми втомилася спостерігати за тим, як антикорупційна тема не сходить з вуст українських політиків. Демонстрація боротьби з корупцією використовується для чого завгодно - отримання прихильності електорату, дискредитації політичних опонентів, але, нажаль, не має нічого спільного з реальним подоланням причин та наслідків цього соціального лиха», - наголошує голова молодіжного об’єднання в Донецьку Семехін Євген.
Автори проекту обіцяють, що вуличні вистави стосуватимуться псевдоборотьби з корупцією української влади та опозиції, політиків в Києві та регіонах.
Театралізовані вистави пройдуть в Дніпропетровську, Донецьку, Житомирі, Запоріжжі, Луганську, Миколаєві, Одесі, Харкові, Чернігові, Черкасах та в Києві.
В Донецьку акцію у межах кампанії «Театр політичної драми» буде проведено 3 жовтня о 13.00 біля стін міського БТІ. Театралізована вистава матиме назву «1 м2 коррупції». В центрі уваги вистави корупційні схеми, що призводять до того, що люди, які звертаються до БТІ, змущені платити хабара працівникам установи, щоб вирішити своє питання. Чиновники БТІ навмисно затягують видачу документів до останнього дня, змушуючи громадян повторно проходити процес подачі документів і їх розгляд (а це 30 днів), або платити хабара.

Довідково:
Загальноукраїнська молодіжна протестна кампанія «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ» була оголошена в травні 2008 року в Києві та в більшості регіонів України.
В центрі уваги кампанії – неспроможність українських політиків забезпечити гармонійний та безкризовий розвиток нашої держави.
В межах «ТЕАТРУ ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ» впродовж червня-грудня 2008 року Демократичний Альянс запланував провести 50 театралізованих вистав на площах великих міст України.
Хронологія:
28травня. Демократичний Альянс в Києві та в більшості регіонів України оголошує молодіжну протестну кампанію «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ».
06 червня. Біля стін Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту у межах кампанії відбулася перша театралізована акція Демократичного Альянсу - «ЩЕПЛЕННЯ ВІД КОРУПЦІЇ».
05 серпня. Демократичний Альянс у межах кампанії оголосив першу хвилю регіональних акцій «Патос-Політікус або патології українського істеблішменту», яка передбачала впродовж серпня місяця проведення вистав в регіонах та в місті Києві, присвячених безвідповідальності українських політиків. 7 серпня. Демократичний Альянс провів театралізовану виставу «Земельний базар» в Луганську. 11 серпня. «ЕКОстрофа.dn.ua» в Донецьку, «Ревізор» в Дніпропетровську, «Патос-Політікус» чи «Які насправді українські політики» в Одесі. 12 серпня. «Сон громадськості» в Житомирі та «Патос-політікус» в Запоріжжі. 13 серпня. «Підмочена репутація» в Києві. 10 вересня. «Харків – місто мажорів?!».

* * *
Контактна особа: Євген Семехін
тел. 8 (093) 750 05 75

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/644/

30-09-2008 18:46 Донеччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222789578.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua