першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Харківський ДемАльянс допоможе з’ясувати, ким є Іван Мазепа для

30-09-2008 18:48 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222789705.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Так, вже традиційними проектами стали Школа лідерства та координація «Шкільних Альянсів». Окрім цього організація намагається постійно долучати старшокласників до участі у різних заходах Демократичного Альянсу. Тому, коли до ХОО ВМГО ДА звернулися представники Громадського Руху «Не будь байдужим» з проханням допомогти у проведенні просвітницького проекту, харківські демальяшники, звісно, не змогли відказати.
Сам проект, який проходить при підтримці Міністерства Освіти та Науки України, передбачає проведення Всеукраїнського конкурсу творів серед учнів 8-11 класів. Тема твору звучить наступним чином: «Хто для мене є Іван Мазепа?». Кожній школі-учасниці дарується п’ять книжок О.Ковалевської «Іван Мазепа у запитаннях та відповідях». Самі ж школярі у разі перемоги отримають купон на 1000 грн.. На ці гроші автори найкращих творів зможуть придбати книжки.
На даний момент перший етап проекту у Першій столиці вдало завершено і харківська школяра вже підбирає влучні вирази, які б якнайкраще відображали їхнє ставлення до видатної та суперечливої постаті Гетьмана.
Як регіональний координатор проекту в місті, Харківський обласний осередок ВМГО «Демократичний Альянс» завдячує міському та всім районним управлінням освіти за допомогу та сприянню проведенню Конкурсу й бажає всім учасникам творчого натхнення!

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/649/

30-09-2008 18:48 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222789705.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua