першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Лідер Демократичного Альянсу розповів про кампанію «Театр політи

30-09-2008 18:50 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222789816.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Підчас своєї участі в програмі «Влада і громада» лідер організації розказав про взаємовідносини «Театру» і політиків, перші результати кампанії та її плани на найближче майбутнє.
Також, Василь Гацько наголосив на тому, що «в суспільстві існує достатньо високий рівень обурення українською владою і акції ДемАльянсу спрямовані на те, щоб скерувати це обурення у активну протидію».
Лідер молодіжної організації зазначив, що очікує на те, що «люди, які приєднуються до Демократичного Альянсу після вуличних театралізованих вистав розпочинатимуть реалізовувати своє обурення шляхом підвищення рівня своє персональної громадянської активності».
Гацько розповів про систему шкіл громадянської освіти Демократичного Альянсу та висловив переконання, що незабаром люди, яких виховує організація, керуватимуть Україною.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/651/

30-09-2008 18:50 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222789816.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua