першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Як працюють Чернігівські депутати?

30-09-2008 21:30 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222799458.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

30 вересня 2008 року Чернігівським Центром Прав Людини було презентовано Аналітичний звіт за результатами дослідження ефективності діяльності депутатів Чернігівської міської ради. Дослідження проводилося в рамках проекту "Обіцяли – обрали, а що громаді?”, ініційованого Чернігівським Центром Прав Людини за підтримки Міжнародного Фонду Відродження. Мета проекту – оцінити ефективність діяльності депутатів Чернігівської міської ради п’ятого скликання.
Керівник проекту Олександр Підгорний наголосив на важливості конструктивної роботи депутатів на користь громади та на необхідності контролю діяльності народних обранців з боку громадськості.
Експерти, які безпосередньо досліджували діяльність депутатів з жовтня 2007 по травень 2008 року, розповіли про складові дослідження та його результати. Зокрема, йшлося про аналіз передвиборчих програм партій та блоків, які представлені в Чернігівській міській раді з 2006 року та про відкритість депутатів для своїх виборців.
Експерт Юрій Паперний представив результати аналізу сесійної роботи депутатів, розповів про реалії і перспективи конструктивної діяльності депутатів протягом сесій.
Представники Чернігівського Центру Прав Людини відповіли на запитання журналістів та зазначили, що сьогодні громадяни мають реальну нагоду стати замовниками державної політики, формуючи свої вимоги і наполягаючи на їх дотриманні та виконанні.

30-09-2008 21:30 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222799458.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua