першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Дитячі садочки – дорослі проблеми?

01-10-2008 23:10 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222891823.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Саме тут наші «квіточки життя» отримують свої перші знання про світ, починають розвивати свої таланти, роблять перші помилки і вчаться їх виправляти. Саме завдяки дитсадкам батьки можуть лишити своїх дітей під опікою вихователів і зі спокійною душею йти на роботу. Проте у цих закладів багато проблем, на які держава мало звертає увагу.
Луганськ. Не так-то й просто влаштувати свою дитину до міського дитячого садочка. Черги. Недостатньо місць. Погане оснащення приміщень. Холодно.
На днях саме на цій проблемі наголошували під час своєї акції активісти Луганського обласного осередку ВМГО «Демократичний Альянс». Акція проходила в рамках регіональних вистав молодіжної протестної кампанії «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ», друга хвиля якої має назву «Зіпсована влада, або антикорупційна діяльність корупційних політиків». Попередньо «ДемАльянс» вже проводив в Луганську подібні акції-театралізовані вистави. Зокрема 7 серпня активна молодь міста та області провела театралізовану виставу «Земельний базар». А цього разу театралізована вистава луганських демальянсівців пройшла у сквері імені Молодої Гвардії під назвою «Дитячі садочки – дорослі проблеми?». До речі, підтримати своїх колег та друзів приїхали хлопці з Донецького обласного осередку «ДемАльянсу».То був вихідний день, а тому акцію демальянсівців мали змогу подивитися батьки, які прийшли зі своїми дітьми погратися на дитячому майданчику в сквері. Благо, що дитячі майданчики почали з’являтися в Луганську. Тепер батькам у вільний час є, де погратися з маленькими своїми «квіточками життя». Та водночас при влаштуванні дітей у дошкільні навчальні заклади, на думку активістів «ДемАльянсу», стає надто гострою і прагне уваги громадськості та якнайшвидшого вирішення проблема корупції. Нове пластикове вікно, лінолеум, шпалери, або робота у вільний час – ось той неповний список вимог, які ставляться батькам для того, щоб знайти додаткове місце у дитячому садочку для їхнього малюка. «Перед нами, як майбутніми та сьогоднішніми батьками молодих українців стоїть завдання – показати хибність цієї практики і закликати з нею боротись, - зазначають активісти Луганського обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Демократичний Альянс». – Ми вважаємо, що проблеми корупції при влаштуванні дітей у дошкільні навчальні заклади тісно пов’язані з проблемою фінансування цих закладів державою». Активісти молодіжної організації змоделювали розподіл державного бюджету, з якого на фінансування дитячих садків виділяться незначна частина коштів, яких не вистачає на належне утримання дитячого садку. А це не в останню чергу і штовхає адміністрації освітніх закладів на злочин. «Діти – наше майбутнє! Не змушуйте йти на злочин!» - цими словами закінчили свою театралізовану виставу в рамках протесаної кампанії «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ» луганські демальянсівці.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/653/

01-10-2008 23:10 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222891823.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua