першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

У Харкові відбудеться вистава “Страшні сни неідеальної країни, а

01-10-2008 23:13 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222892017.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Акція проходитиме у межах другої хвилі регіональних вистав “Зіпсована влада, або антикорупційна діяльність корупційних політиків” загальноукраїнської молодіжної протестної кампанії «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ».

Вуличною виставою активісти Демократичного Альянсу планують привернути увагу суспільства до проблеми корупції в державних установах: медичних закладах, дитячих садках, ВНЗ та інше.

Довідково:

Загальноукраїнська молодіжна протестна кампанія «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ» була оголошена в травні 2008 року в Києві та в більшості регіонів України.

В центрі уваги кампанії – неспроможність українських політиків забезпечити гармонійний та безкризовий розвиток нашої держави.

В межах «ТЕАТРУ ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ» впродовж червня-грудня 2008 року Демократичний Альянс запланував провести 50 театралізованих вистав на площах великих міст України.

Хронологія:
28травня. Демократичний Альянс в Києві та в більшості регіонів України оголошує молодіжну протестну кампанію «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ».
06 червня. Біля стін Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту у межах кампанії відбулася перша театралізована акція Демократичного Альянсу - «ЩЕПЛЕННЯ ВІД КОРУПЦІЇ».
05 серпня. Демократичний Альянс у межах кампанії оголосив першу хвилю регіональних акцій «Патос-Політікус або патології українського істеблішменту», яка передбачала впродовж серпня місяця проведення вистав в регіонах та в місті Києві, присвячених безвідповідальності українських політиків. 7 серпня. Демократичний Альянс провів театралізовану виставу «Земельний базар» в Луганську. 11 серпня. «ЕКОстрофа.dn.ua» в Донецьку, «Ревізор» в Дніпропетровську, «Патос-Політікус» чи «Які насправді українські політики» в Одесі. 12 серпня. «Сон громадськості» в Житомирі та «Патос-політікус» в Запоріжжі. 13 серпня. «Підмочена репутація» в Києві. 10 вересня. «Харків – місто мажорів?!

18 вересня Демократичний Альянс оголосив другу хвилю регіональних вистав «Зіпсована влада, або антикорупційна діяльність корупційних політиків».

27 вересня Демократичний Альянс провів акцію у Луганську «Дитячі садочки – дорослі проблеми?».

Контактна особа: Вікторія Черевко

Голова ХОО ВМГО ДемАльянс

тел. 8(066)1862697

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/654/

01-10-2008 23:13 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222892017.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua