першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

У Вінниці Демократичний Альянс презентував громадсько-активізаці

01-10-2008 23:17 Вінничина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222892246.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Керівництво Демократичного Альянсу поінформувало громадськість про концепцію унікального для України проекту «Школа лідера «Почни з себе – зміни країну!», оголосило очікувані від його реалізації результати, а також було анонсовано заходи, що відбуватимуться у межах нього у Вінницькій області.

Учасники прес-конференції: Голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Демократичний Альянс» - Василь Гацько, керівник проекту «Школа лідера «Почни з себе – зміни країну!» - Андрій Сидоренко.

Довідково:
Головною метою проекту «Школа лідера «Почни з себе – зміни країну!» є сприяння розвиткові лідерських якостей української молоді в контексті підготовки відповідальної, ціннісно- та патріотично-орієнтованої громадсько-політичної еліти України.
Проект Демократичного Альянсу «Школа лідера «Почни з себе – зміни країну!» у 2005 році проходив в Запорізькій, Луганській та Черкаській областях, в 2006 - Дніпропетровській, Одеській, та Харківській, в 2007 – Житомирській, Миколаївській та Чернігівській.
В 2008 основними учасницями є Вінницька, Сумська та Тернопільська області.
За попередні три роки учасниками проекту були близька 300 осіб.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/656/

01-10-2008 23:17 Вінничина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222892246.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua