першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

“Страшні сни неідеальної країни, або не спи, замерзнеш!” – таку

04-10-2008 21:31 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1223145069.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Акція проходила у межах другої хвилі регіональних вистав “Зіпсована влада, або антикорупційна діяльність корупційних політиків” загальноукраїнської молодіжної протестної кампанії «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ».
Мета акції - демонстрація недосконалості антикорупційної політики в Україні. Протягом п’яти театральних дій активісти ДемАльянсу намагались привернути увагу суспільства до проблеми корупції у державних установах: дитячих садках, лікарнях, ВНЗ та т.д.
В останній дії маленька дівчинка чіпляється до сплячих депутатів з запитаннями: чому її безкоштовно не влаштовують у дитсадок, навіщо її батько кожного разу, виходячи з машини до ДАЇшника, бере гамінець, і що, взагалі таке «корупція». Депутати у відповідь випускають ще один «антикорупційний закон»…Вистава завершилась під гаслом «МИ НЕ ХОЧЕМО, щоб наші діти знали, що таке КОРУПЦІЯ»!
Довідково:
Загальноукраїнська молодіжна протестна кампанія «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ» була оголошена в травні 2008 року в Києві та в більшості регіонів України.
В центрі уваги кампанії – неспроможність українських політиків забезпечити гармонійний та безкризовий розвиток нашої держави.
В межах «ТЕАТРУ ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ» впродовж червня-грудня 2008 року Демократичний Альянс запланував провести 50 театралізованих вистав на площах великих міст України.
Хронологія:
28травня. Демократичний Альянс в Києві та в більшості регіонів України оголошує молодіжну протестну кампанію «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ».
06 червня. Біля стін Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту у межах кампанії відбулася перша театралізована акція Демократичного Альянсу - «ЩЕПЛЕННЯ ВІД КОРУПЦІЇ».
05 серпня. Демократичний Альянс у межах кампанії оголосив першу хвилю регіональних акцій «Патос-Політікус або патології українського істеблішменту», яка передбачала впродовж серпня місяця проведення вистав в регіонах та в місті Києві, присвячених безвідповідальності українських політиків. 7 серпня. Демократичний Альянс провів театралізовану виставу «Земельний базар» в Луганську. 11 серпня. «ЕКОстрофа.dn.ua» в Донецьку, «Ревізор» в Дніпропетровську, «Патос-Політікус» чи «Які насправді українські політики» в Одесі. 12 серпня. «Сон громадськості» в Житомирі та «Патос-політікус» в Запоріжжі. 13 серпня. «Підмочена репутація» в Києві. 10 вересня. «Харків – місто мажорів?!
18 вересня Демократичний Альянс оголосив другу хвилю регіональних вистав «Зіпсована влада, або антикорупційна діяльність корупційних політиків».
27 вересня Демократичний Альянс провів акцію у Луганську «Дитячі садочки – дорослі проблеми?».

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/658/

04-10-2008 21:31 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1223145069.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua