першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Черговий напад на депутата у Нікополі

06-10-2008 12:47 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1223286477.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

3 жовтня 2008 року біля 19 години у місті Нікополі Дніпропетровської області скоєно черговий напад на депутата Нікопольської міської ради, керівника депутатської фракції «Наша Україна», колишнього депутата Верховної Ради України та міського голову Нікополя, засновника закритих владою газети «Никопольские известия» та телеканалу «Канал-5», активного громадського діяча Костянтина Дмитровича ЛЯЩЕНКА, якого четверо невідомих молодиків звіряче побили біля гаражу, розташованого поруч з будинком, де живе депутат.
На даний час Костянтин ЛЯЩЕНКО, після накладання на поранену голову біля 20 швів знаходиться на лікуванні у хірургічному відділенні першої міської лікарні м.Нікополя з черепно-мозковими травмами.
Зазначений напад на К.ЛЯЩЕНКА став восьмим замахом на його життя і здоров’я за останні два роки. Разом із тим, у цей період було спалено автомобіль депутата та пограбовано його квартиру.
Колеги постраждалого та правозахисна громадськість Нікополя переконані, що черговий бандитський напад на одну з найвідоміших у місті і регіоні людину став можливим внаслідок безкарності злочинців та їх замовників, причетних до організації і здійснення попередніх нападів проти К.ЛЯЩЕНКА,
Враховуючи, що замахи на життя К.ЛЯЩЕНКА мають системний характер та спрямовані на залякування інших депутатів Нікопольської міської Ради, які активно захищають інтереси громади і держави, колеги К.ЛЯЩЕНКА з фракції НУНС направили до Президента України, Генерального прокурора та Міністра внутрішніх справ України чисельні звернення з проханням взяти під особистий контроль розслідування та покарання злочинців, але до суду сьогодні доведена лише одна справа про напад, та й та, за вимогою захисту постраждалого, нещодавно направлена судом на дослідування, так як у ній досудовим слідством не встановлено мотиви скоєних злочинів та їх замовників. Але таке рішення суду оскаржено прокуратурою Дніпропетровської області, що за думкою постраждалого, таким чином намагається захистити можливих можновладних організаторів злочинів.
Адже Костянтин ЛЯЩЕНКО неодноразово звертався до правоохоронних органів міського, обласного та центрального рівня з вимогами розслідувати та дати належну правову оцінку діям міського голови Нікополя Сергія Старуна, прокурора міста та інших нікопольських посадовців, чиї дії мали ознаки корупції, зловживання владою чи покривання тяжких злочинів проти міської громади.

06-10-2008 12:47 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1223286477.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua