першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Тимошенко прийняла три умови Путіна?

06-10-2008 13:50 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1223290257.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Російський політолог Станіслав Бєлковський вважає, що влада Росії зробила ставку на прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко, а вона у свою чергу прийняла три умови Кремля відносно ЧФ РФ, вступу в НАТО і газотранспортної системи України. У БЮТ заяви Белковського заперечують, повідомляє Сьогодні.
"Кремль дійсно зробив ставку на Тимошенко в короткостроковій перспективі, на півтора-два роки", - сказав в інтерв'ю виданню Сьогодні російський політолог Станіслав Бєлковський. Він додав, що ставка на лідера БЮТ робиться на неї, як на найбільш вірогідного переможця в найближчих парламентських і президентських виборах, а надій на Януковича в цьому плані, по словах Бєлковського, в Кремля вже немає.
На думку Бєлковського, останні переговори продемонстрували прагнення Москви підтримати Юлію Тимошенко в прагненні знищити Віктора Ющенка, а також в прагненні перемогти на президентських виборах. Політолог вважає, що ціну на газ український прем'єр не отримала лише тому, що ще не ясна ціна на середньоазіатський газ. При цьому він відзначив, що нову ціну, можливо навіть в $250, як хоче сама Тимошенко, назвуть ще до парламентських виборів, і це буде додатковим плюсом для лідера БЮТ.

06-10-2008 13:50 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1223290257.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua