першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Медведька: незряча жінка пікетує прокурорів-корупціонерів

07-10-2008 08:36 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1223357795.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

О 13-00 біля приміщення прокуратури області розпочинає голодування сліпа 60-річна жінка, яку за підтримки прокуратури області викинули з квартири. Така ж доля спіткала її незрячих сина та невістку, яких вивезли за 70 км від Полтави і поселили в сільську хатинку без зручностей та опалення.
Це не перший випадок, коли прокуратура області відстоює інтереси хабарників, злодіїв, шахраїв і т.п. Не випадково громадяни одним з найкорумпованіших органів влади визнають саме прокуратуру області, яка не стоїть на варті дотримання законності, а навпаки: дуже часто відстоює саме БЕЗЗАКОННЯ. Чи робиться це безкорисливо, чи за гроші - здогадуйтесь самі. Найдорожчими автівками, дачами, котеджами, ігорним бізнесом і т.п. володіють саме працівники прокуратури області або їх родичі.
Ні на які вмовляння профактивістів "Солідарності" не починати небезпечне для здоров"я голодування жінка не піддається. Її довели до відчаю саме корумповані та бездушні працівники прокуратури області - очевидний факт і іншого способу привернути уваги сліпа жінка не має.

07-10-2008 08:36 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1223357795.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua