першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Глави Церков та Міністр охорони здоров'я протидіятимуть абортам

08-10-2008 10:18 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1223450287.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

КИЇВ – 7 жовтня 2008 року у приміщенні Василіянського монастиря у Києві під головуванням глави УГКЦ кардинала Любомира (Гузара) відбулась зустріч керівників Церков України в форматі Наради представників християнських Церков України. Одним із основних питань зустрічі була розробка стратегії християн у захисті життя (протидії абортам) в України, до обговорення якого було запрошено Міністра охорони здоров'я України В.Князевича та відповідальних представників міністерства.

У своєму вступному слові Василь Князевич наголосив на важливості морально-етичного виховання молоді ще з шкільного віку, зважаючи на негативні тенденції, пов'язані зі зменшенням вікових показників початку молодими людьми статевого життя та ранніх вагітностей.

Першоієрархи Церков закцентували увагу на потребі вироблення принципів на захист та підсилення цінності життя ненароджених дітей задля їх пропагування під час підготовки медичних працівників та безпосередньо у медичній практиці. Духовні лідери країни також наголосили на необхідності подолання духовно-моральної кризи у суспільстві, яка є першопричиною частих випадків безвідповідального ставлення чоловіка та жінки до стосунків між собою та у подальшому — до життя їх ненародженої дитини.

Окрім цього, під час зустрічі глави Церков обмінялися думками щодо існуючої суспільно-політичної ситуації в Україні. За наслідками обговорення було ухвалено спільне звернення до українського народу, в якому було висловлено погляд християнських Церков на проблему загострення політичного суперництва в Україні.

Першоієрархи українських Церков також обговорили актуальні питання державно-церковних відносин, наявні проблеми законодавчого забезпечення суспільно-важливої діяльності Церков, зокрема стану виконання урядового доручення від 15.04.2008 року (за результатами зустрічі Прем'єр-міністра України з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій). Учасники зустрічі узгодили заходи щодо спільного вшанування жертв Голодоморів в Україні.

Зустріч завершилась спілкуванням у неформальній обстановці у дружній атмосфері. У зустрічі глав Церков взяли участь керівники та повноважні представники християнських Церков України, зокрема Української Православної Церкви Київського Патріархату, Української Православної Церкви, Української Греко-Католицької Церкви, Римсько-Католицької Церкви в Україні, Всеукраїнського Союзу Об'єднань євангельських християн - баптистів, Церкви християн віри євангельської України, Української Християнської Євангельської Церкви та Української Лютеранської Церкви.

Фото.jpg

08-10-2008 10:18 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1223450287.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua