першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ЗАЯВА

10-10-2008 13:33 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1223634819.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти


ЗАЯВА
Шишацької районної організації
«МОЛОДЬ ШИШАЧЧИНИ ХХІ»
щодо політичної ситуації в Україні.Говорячи про політичну ситуацію, яка склалася останнім часом в Україні, вважаємо, що вона несе в собі загрози для української державності. Безвладдя, корупція і втручання інших держав породжують в Україні тенденції, які розколюють Україну, послаблюють економічні процеси, породжують розбрат у суспільстві. Політичні реформи, закон за законом, руйнують систему державної влади в Україні. Діяльність багатьох органів державної влади відверто антинародна і антидержавна.
Розуміючи свою відповідальність за долю українського суспільства ми, молоде покоління Шишацького району Полтавської області, усвідомлюємо, що єдиний шанс зберегти українську державність і цілісність країни – це прихід до влади національних демократичних політичних сил. Права ідеологія є єдино можливою, котра може побороти негативні суспільні течії.
Ми звертаємося до Української Народної Партії, найпотужнішої націонал-демократичної сили, об'єднати навколо себе партії правого спрямування і молодь України та йти на вибори єдиним Українським Народним Блоком.
Звертаємось до політичних партій національного спрямування, молодіжних громадських організацій підтримати правий курс української політики, відстояти нашу незалежність, суверенітет, суспільну єдність і територіальну цілісність.

Слава Україні!10 жовтня 2008 р.

Голова Шишацької районної організації
«Молодь Шишаччини ХХІ»
Віталій В'юн

10-10-2008 13:33 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1223634819.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua